Człuchów i Jezioro Buszewskie

krótki spacer w poszukiwaniu czegoś ciekawego, rower byłby lepszy

Aleksander Kwiatkowski, 2018-06-15

Tagi: Pieszo, Zdjęcia, Strona główna
Miejscowości: Człuchów
Województwa: Pomorskie

Wstęp

Następnego dnia miałem przejazd do [Przechlewa][wiki-przechlewo]. Nie było wolnych hoteli w [Chojnicach][wiki-chojnice] dlatego wybrałem nocleg w [Człuchowie][wiki-czluchow].

Opis trasy

Szczegóły

[Człuchów][wiki-czluchow] był drugim przystankiem na stacji pociągu do [Przechlewa][wiki-przechlewo]. Analizując mapę wydawało mi się, że ta miejscowość będzie ciekawsza. Jest tutaj więcej jezior.

Okolice ulicy Traugutta (73 kB)

Po dotarciu do hotelu ruszyłem z najpotrzebniejszymi akcesoriami fotograficznymi. Postanowiłem ruszyć na zachód w stronę [Jeziora Buszewskiego][wiki-jezioro-buszewskie]. Wydawało mi się, że tamta okolica może być ciekawsza. Czy była? Nie wiem. Patrząc na mapę i znając zasięg roweru wydaje mi się, że powinienem tu jeszcze powrócić.

Przed Jeziorem Buszewskim (86 kB)

Same [Jezioro Buszewskiego][wiki-jezioro-buszewskie] było raczej ładno-normalne. Są tam przygotowane miejsca do łowienia.

Jezioro Buszewskie (78 kB)

Nie miałem więcej pomysłów na zdjęcia a chciałem wrócić abym mógł jeszcze zobaczyć most, którym jutro przejedziemy. Musiałem przejść przez centrum miasta.

Pszczoła (lub coś podobnego) na kwiatku (51 kB)

Trochę byłem zmęczony i nie miałem pomysłów na ciekawe zdjęcia.

Blok w Człuchowie (77 kB)

Gy już poruszałem się obok [Jeziora Miejskiego][wiki-jezioro-miejskie] miałem solidne wątpliwości. Ostatecznie postanowiłem wrócić aby mieć pewność, że zdążę jeszcze zjeść kolacje.

Jezioro Miejskie w Człuchowie (101 kB)

Sam [Człuchów][wiki-czluchow] nie odstrasza, jednak nie miałem ochoty chodzić w piątkowy wieczór z aparatem.

Kot pilnujący sklepu (112 kB)

Podsumowując - na pewno przyjadę tutaj rowerem, zdarzają się ciekawe miejsca jednak nie zauważyłem aby to miasto było wyjątkowe dla zdjęć miejskich.


Powiązane wpisy

Wpis ukończono dnia 2018-11-15, czyli 153 dni później.